Karnevalová párty v pyžamech - Sluníčka

V pondělí 15. 2. 2016 v 15.00 hod. se konala velká KARNEVALOVÁ PÁRTY V PYŽAMECH. Všechny děti se převlékly do pyžamek a nebyly samy, přidalo se k nám i pár rodičů. Není lehké přijít do kolektivu dětí a dalších dospělých v pyžamku či jiném pohodlném domácím oděvu, a proto jim touto cestu moc děkujeme. Žádná párty není jen tak. Od rána děti pracovaly na výzdobě, pečení jablečného závinu a procvičení tanečku, který jsme si chystali na odpoledne s rodiči. Po malém obědovém odpočinku přibylo na stolečky ještě pár jednohubek a už se mohlo začít. Paní učitelka Kája si připravila několik her, které byly jak pro rodiče i jejich děti, tak i pouze pro děti. Nemůžeme vyčerpat energii našich rodičů hned začátkem nového roku, když máme řadu dalších akcí před sebou. Za sebe mohu říct, že odpoledne bylo velice příjemné, plné smíchu a radosti. Ještě jednou děkujeme rodičům a budeme se těšit na další akci, kterou je Karneval 12. 3. na Obecním úřadě Rudoltice.

Dana Frebortová, učitelka Sluníček