MŠ - Informace k lyžařskému kurzu - Čenkovice 2021

Po velmi kladných a ověřených zkušenostech z minulých let přichází opět nabídka LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKU v Čenkovicích.

Výcvik proběhne v lednu 2021, přesně od 18. 1. 2021 do 22. 1. 2021. Výuka probíhá každý den od pondělí do pátku, v dopoledních i odpoledních hodinách s přestávkou na oběd a odpočinek dětí.

Ráno se odjíždí autobusem od hlavní budovy MŠ a návrat obvykle před 16. hodinou zpět k MŠ.

Přihlásit můžete děti ve věku od 4 let. (obvykle jezdí děti předškolního věku).

Podrobnější informace získáte u vedoucí učitelky MŠ - Blanky Matějkové (Berušky) a paní učitelky Moniky Mužíkové (Motýlci).

Veškeré potřebné informace Vám byly zaslány na e-mail. Vyplněné přihlášky, prosím, posílejte na e-mail matejkova.blanka@email.cz do 20. 11. 2020.

Cena výcviku: 3 490,- Kč.

Začátkem prosince 2020 proběhne informativní schůzka pro rodiče přihlášených dětí přímo s paní Jozovou, spoluorganizátorkou výcviku.