MŠ - Informace k lyžařskému výcviku

INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU

ODJEZD AUTOBUSU: v 7. 45 hod., dle stavu silnic

První den v pondělí prosím přijďte v 7.30 hodin do školky (ať nemrzneme venku) - vše zkontrolujeme – doklady, podepsané věci a telefonní čísla na která  budeme posílat SMS zprávy.

PŘÍJEZD AUTOBUSU: obvykle před 16.hodinou k MŠ

Vždy budeme psát zprávu (na dohodnuté číslo), že vyjíždíme z Čenkovic. Případné zpoždění opět oznámíme SMS zprávou. Prosíme čekejte na děti včas!!!

S SEBOU:

• Lyžařské oblečení (nejlépe několik vrstev s přihlédnutím k aktuálnímu počasí) – v igelitce – do batohu – batoh podepsat (označit)!
  • Helmu s brýlemi – viditelně podepsat (označit)!
  • Lyžařské boty - v igelitovém sáčku (ochrana batohu, po lyžování jsou od sněhu) – a takto do batohu. – viditelně podepsat (označit
  •  Lyže J - viditelně podepsat!
  • Náhradní ponožky/ punčochy a rukavice!!! (když se děti promáchají, nemáme                                                                   kde usušit. + sáček na mokré věci
  • Malou svačinku, aby se dala rozdělit do dvou částí. Děti rády svačí již ráno v autobuse a potom při zpáteční cestě po lyžování, to mají hlad!

(PROSÍME!!! nedávat velké balení sušenek , jen jednotlivě balené).

Nejlépe do boxu dát dětem například obložený rohlík (housku, chleba) + zelenina či ovoce, malou sušenku jako je Bebe Brumík apod.) + pití s bezpečnostním pítkem – ať se děti nepolijí! (pití slouží v autobuse, při lyžování mají děti k dispozici teplý čaj po celý den).

Lyže se vezou pouze 1. den, poté se tam nechávají v úschovně do konce lyžařského kurzu. – VIDITELNĚ PODEPSAT!

PROSÍM OZNAČTE VIDITELNĚ  JMÉNEM DÍTĚTE VŠE!!! (rukavice- podepsat zevnitř na cedulku, helmu (viditelně dopředu nalepit – výborné také pro instruktory, děti mohou ihned oslovovat jménem, brýle,..), NEBUDEME TAM JEDINÁ ŠKOLKA A LEHCE SE TO MŮŽE ZAMĚNIT, TEŽCE SE DOHLEDÁVÁ! L

Poslední den v pátek bude karneval, na který se rodiče budou moci přijet podívat. Časy upřesníme.  Připravte dětem masku, která půjde obléknout
na lyžařské oblečení a nebude je nijak omezovat v lyžování.