MŠ - Nabídka kroužků

Počet dětí: 10 – 15 dětí

Den: každé úterý

Čas: 14.30 – 15.30

Sportovní kroužek je vhodný pro všechny kluky a holky, kteří mají rádi pohyb. Při aktivitách ve sportovním kroužku dochází k rozbíjení všestranného pohybu, orientaci v prostoru a rozvíjení koordinovaného pohybu. Cílem kroužku je vytvářet u dětí základní pohybové návyky a vztah k pohybové aktivitě. Náplní kroužku jsou různorodé sportovní hry či cvičení (míčové hry, opičí dráhy, posilování, hry na zlepšení koordinace a správného držení těla aj.)

Při výuce je herní a soutěživou formou zvyšována obratnost a fyzická kondice dětí.

Na setkání s Vámi se těší Hana Minářová

„Malý šikula“

Věk:  4 – 6 (7) let

Počet dětí: 10 – 15 dětí

Den: každou středu

Čas: 14.30 – 15.30

Děti v tomto kroužku budou pracovat s různými netradičními materiály a výtvarnými technikami, které rozvíjí přirozenou tvořivost, představivost, fantazii a kreativní přístup. Zároveň je hravou formou k sebevyjádření.  Dochází také ke zdokonalování manuální zručnosti. Děti budou lepit, stříhat, tvořit, malovat, kreslit, modelovat, navlékat korálky a mnoho dalších zajímavých, krásných a tvořivých věcí.

Na setkání s Vámi se těší Jana Šobáňová

Cena kroužků je: 400,- /na rok

Vyplněné přihlášky na kroužek odevzdávejte u pí. učitelek ve svých třídách nejpozději do 20. 9. 2019 a do 27. 9. 2019 kroužek uhraďte pí. učitelkám též ve třídě. Po úhradě všech zájemců obdržíte od DDM příjmový doklad o platbě.

Děkujeme.