ZŠ - Besídka ke Dni matek 3. třídy

V úterý 14. 5. 2019 v 16.00 hodin jsme se my maminky, naše maminky, někteří tatínkové a další rodinní příslušníci sešli ve 3. třídě naší základní školy. Důvodem tohoto milého setkání byla besídka ke Dni matek, kterou si pro nás připravily naše děti společně se svou paní učitelkou Janou Hejkrlíkovou. Ta nám ještě před zahájením besídky uvařila „objednanou“ kávu, kterou pomáhaly roznášet tři šikovné žačky. Ke kávě jsme si mohli nabídnout moc dobré linecké cukroví, jednohubky a ovoce.

Po úvodním slově paní učitelky a pana ředitele besídka konečně začala. Děti měly připravené pásmo několika básniček a písniček. Všem známou písničku „Beskyde, Beskyde“ zazpívaly s kytarovým doprovodem Zuzky Formánkové. Během krátké přestávky nám děti předaly krásné jarní kytičky v květináčích a přáníčko.  Přání dostaly i všechny babičky.

Druhá polovina svátečního programu patřila pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou děti společně nazkoušely a natrénovaly. Velké díky patří bezpochyby mnohým maminkám, které po večerech vymýšlely a šily krásné a nápadité kostýmy.

Na dětech bylo vidět, že rády předvedly, co natrénovaly. Vystupování a hru si užívaly, usmívaly se a bavily. Publikum jim po celou dobu úsměvy oplácelo a myslím, že mohu za všechny maminky napsat, že jsme se rády na chvilku zastavily, vydechly a užívaly si vystoupení našich ratolestí – vždyť je to nejcennější, co v životě máme :) ♥

Za maminky Petra Špiková

Fotografie naleznete zde