ZŠ - Besídka ke Dni matek 5. třídy

DEN MATEK v 5. ročníku

Druhá květnová neděle patří tradičně všem maminkám, které oslavují svůj svátek.   Žáci 5. ročníku proto pozvali dne 15. května odpoledne nejen všechny maminky, babičky, sestry, tatínky a ostatní do školy. Zde je čekalo mimo jiné bohaté občerstvení, ale hlavně pestrý originální program, který si žáci pečlivě připravili. Po krátkém úvodu následovala anglická píseň od Phila Collinse: Paradise, všichni žáci si zahráli s paní třídní učitelkou na klavír, dále následoval přednes básní, hra na flétny, divadelní představení pohádky Čert a Káča a další program… Největší úspěch mělo u maminek taneční vystoupení: Fotbalisti a také Pátá. Toto velmi příjemné setkání bylo zakončeno předáním dárků a kytiček svojí mamince.

Best Replica Watches

Tř. uč. Květoslava Lidmilová

Fotografie z akce naleznete zde