Besídka u Berušek

Středečním odpolednem 20.12.2017 nám v oddělení Berušek vyvrcholilo kouzelné předvánoční období. Natěšené a slavnostně ustrojené děti vám, maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům, předvedly zimně vánoční pásmo toho, co se naučily. Besídku jsme zahájili krásnou rolničkovou písničkou a přidali také vánoční básničku. V programu nechyběl nádherný taneček v nastudování našich úžasných tanečnic pod vedením paní učitelky Karolíny.

Potom se nám školka proměnila v les a děti ve zvířátka. A proč? Protože přeci také zvířátka musela přivítat čerstvě narozeného Ježíška. Na cestu jim svítila betlémská hvězda a všechna zvířátka Ježíškovi, i vám, milí hosté, pěkně zazpívala a zahrála. Koleda nám také nechyběla. Jednu jsme zazpívali Ježíškovi, druhou již všichni společně u vánočního stromečku.

Tak jsme všichni pocítili atmosféru přicházejících Vánoc. A jelikož byly děti tak úžasné a šikovné (no přece nikdo neplakal!), dostaly od Ježíška hned několik dárečků. S jedním si již hrají doma, ty ostatní už na ně netrpělivě čekaly ve školce.

Věříme, že se vám všem naše netradiční nastudování vánočního příběhu líbilo, a že jste si, milí rodiče a prarodiče, odnesli z besídky krásné zážitky.

Přejeme Vám hodně radosti z dětí i v novém roce 2018 a budeme se těšit na další společná setkání.

Martina Větrová

p. učitelka Berušek