Divadlo JÓJO 9. 12. 2014

BÍLÉ PŘÁNÍ

V úterý 9. 12. 2014 zavítalo do mateřské školky v Rudolticích Divadlo Jójo. Tentokrát si pro naše děti připravilo téměř vánoční pohádku s tajuplným názvem „Bílé přání“. Našimi průvodci se stali dva mrazíci, kteří nás seznámili s mnoha svými kamarády. Představili nám například Bábu Fujavici, Bílého koníka, Andílka, sněhové ovečky, veverky, ježečky, ale také dva roztomilé a možná drobátko zlomyslné skřítky Lumpajzníky. A o čem že nám to vyprávěli? No přeci o tom, že nám nastává vánoční čas a že k němu neodmyslitelně patří bílý sníh. Jenže ne vždy tomu tak je. Ale jak jistě všichni dobře víme, tak v pohádkách je vše možné. A proto za pomoci všech kamarádů a dětí ze školky z Rudoltic, se nám povedlo, alespoň na chviličku a jen ve třídě, snížek přivolat. Dokonce se nám povedla i zimní „koulovačka“ a dokonce jsme se mohli všichni svézt na zimní skluzavce a ti odvážní mohli projít i sněžným tunelem. Myslím si, že si to všechny děti moc užily. A už nyní s napětím všichni očekáváme další návštěvu, pro nás oblíbeného divadélka Jójo, v naší mateřské školce. Fotky naleznete zde.

Učitelka MŠ Iveta Slaninková