Ekolibřík - ekologický výukový program

Rok se s rokem sešel a žáci 4. třídy se zúčastnili výukového programu s názvem Ekolibřík, který tradičně připravuje Dům dětí a mládeže Damián.

V areálu myslivecké chaty Lesanka bylo pro děti připraveno několik stanovišť s ekologickou tematikou – poznávání rostlin a zvířat, slovní rébusy, třídění odpadu nebo čichárium, kde děti poznávaly vůně třeba jako česnek, vanilkový cukr, majoránka a další. Audemars Piguet Replica

Žáci soutěžili ve skupinkách, společně sbírali body a odpoledne si opravdu parádně užili. A protože nás hřálo sluníčko a děti se moc snažily, zastavili jsme se před zpáteční cestou na zmrzlinu a hranolky do nedalekého kempu Knoflík.

Druhý den jsme se k naší velké radosti dozvěděli o umístění na krásném 2. místě a 9. června se tak můžeme těšit na výlet do Domu přírody v Moravském krasu na program ,,Den s netopýrem“.

Děkujeme DDM Damián za krásně strávené odpoledne a těšíme se zase za rok!

Fotografie zde.

Aneta Kvačková, vychovatelka