Informace k zahájení nového školního roku

Nový školní rok bude zahájen ve středu 1. 9. 2021. Podrobné informace k zahájení, hygienickým požadavkům i organizaci prvního týdne i celého školního roku nyní připravujeme a s předstihem zvěřejníme na stránkách školy.

rolex replica

Již ve čtvrtek 2. 9. 2021 se  od 16:30 h bude konat v sále Obecního úřadu Rudoltice společná třídní schůzka, kde získáte informace k novému školnímu roku a také k planovanému společnému výletu všech žáků školy, který v rámci jejich adaptace proběhne v pátek 3. 9. 2021.

Součástí společné třídní schůzky budou také volby do školské rady ZŠ Rudoltice, kterých budeme rádi pokud se zúčastníte. Volit se budou dva zástupci z řad rodičů žáků naší školy na období následujících tří let. Více informaci naleznete ZDE