JARNÍ DÍLNY V MŠ

Přišlo jaro do vsi…

Jaro přišlo, jako každým rokem, i do mateřské školy. V pondělí v 16.00 se sešli děti se svými rodiči na jarním tvoření. Své nápady a fantazií realizovali v jarních výtvorech  – vajíčka zdobená stužkami, ovesnými vločkami, barevné slepičky a kohoutci, ptáčci, ušatí zajíčci z kulatých papírových tácků. Děti s rodiči strávily příjemné společné chvíle, které jsou pro správný vývoj dítěte tak potřebné. To vše se odehrálo ve třídě Motýlků.

A podobné tvoření probíhalo v ostatních odděleních mateřské školy. U berušek děti spolu s rodiči vyrobili navíc krásné barevné slepičky a u sluníček vajíčka omotávali žlutou vlnou.

Všichni přítomní si vyrábění užili a my, paní učitelky, moc děkujeme, že jste přišli podpořit své děti.

Všechny výrobky si můžete přijít prohlédnout  na jarní výstavu do sálu na obecním úřadě.

Hana Brodinová a Martina Větrová

paní učitelky z MŠ