Karneval je úspěšně za námi!

V sobotu 16. 3. 2019 se v sále Obecního úřadu v Rudolticích uskutečnil již tradiční dětský maškarní karneval, který pro širokou veřejnost pořádá naše škola. V krásně vyzdobeném sálu byl pro děti i jejich nejbližší připraven bohatý program se soutěžemi, tancováním a tombolou. Celou akci provázela osvědčená dvojice - pan Jasanský, moderátor, a pan Svoboda, který měl na starost ozvučení.

Těší nás, že i přes konání několika karnevalů v okolí byla účast na tom našem opět velmi početná a věříme, že se všichni jeho návštěvníci dobře bavili a byli spokojení.

Děkujeme všem sponzorům za finanční příspěvky na karneval, Obci Rudoltice za poskytnutí prostorů pro jeho konání  a všem zaměstnancům školy za organizaci celé akce a jejich účast na ní! Děkuji také panu Provazníkovi za fotografie, které na akci pořídil a dal nám je k dispozici!

Těšíme se na další  v roce 2020!

Pavel Dvořáček

Fotografie z akce ZDE!