Kroužky DDM - přeruš.činnosti

Vážení rodiče,

na základě nařízení KHS Pardubického kraje bude v období od 5. 10. do 18.10. 2020 přerušena činnost zájmových kroužků pod hlavičkou DDM Damián Lanškroun (kreativní, lezecký, keramika - pokročilí, sportovní pro 1.a2.tř)

Toto omezení činnosti se týká všech středisek volného času v Pardubickém kraji (zde)

Replica Handbags

Prosíme Vás, aby jste školu písemně informovali o časech a způsobu odchodu Vašich dětí ze školy v obdodobí, kdy nebudou kroužky vykonávat svoji činnost.

Zájmové kroužky pod ŠD zatím budou ve své činnosti pokračovat (keramika - začátečníci, sporťák pro 3. - 5.tř.).

Zájmové kroužky financované z projektu Šablony II  budou také ve své činnosti pokračovat (Čtenářský klub, Klub zábavné logiky a deskových her, Klub andličtiny ve ŠD a doučování).

Pokud v následujících dnech dojde  k novým omezením činnosti, budeme vás informovat.

Děkujeme za pochopení!