Lyžařský výcvik 1. - 3. tříd 2023

Lyžařský výcvik pro žáky 1. – 3. tříd

Ve středu 15. 2. po obědě jsme se s dětmi vydali do lyžařského střediska v Čenkovicích. Po cestě jsme moc sněhu neviděli, ale ve skiareálu už to vypadalo jinak a my se mohli těšit, jak si zalyžujeme na Bukové hoře. S dopravou a organizací nám tradičně pomáhal Dan Žáček. Děkujeme. omega replica watches

Čtyři děti byly úplní začátečníci, a proto zamířily do Kidsparku u Filipova pramene, kde se postupně začaly učit první krůčky na lyžích. V druhé polovině lekce zkusily i jízdu na malém vleku. Zbylých sedm dětí, již pokročilých lyžařů, pokračovalo rovnou na sjezdovku, kde zdokonalovaly svoje lyžařské schopnosti.

Počasí nám opravdu přálo a jízdu jsme si všichni užívali. Nechyběla ani vydatná svačinka a teplý čaj na sluníčkem vyhřáté terase.

Doufáme, že i další odpoledne našeho společného lyžování budou tak povedená a už teď se těšíme!

Foto zde