Lyžařský výcvik 1.-3.tř.

V období od 17. 2. do 5. 3. 2020 proběhne základní lyžařský výcvik pro žáky 1. – 3. ročníku naší školy. Lyžařský výcvik se  uskuteční v lyžařských střediscích Čenkovice – Červená Voda.

Termín: plánované dny 17.2., 20.2., 21.2., 2.3., 5.3. 2020

Rodiče účastníků před zahájením výcviku předají škole potvrzení o způsobilosti dítěte k plánované aktivitě, potvrzení o seřízení lyží (potvrzení servisu) a souhlas s účastí na lyžařském výcviku.

Vybavení: helma (povinná), lyžařské brýle (povinné), sjezdové lyže, boty a hůlky, vhodné a dostatečné oblečení pro lyžování, náhradní rukavice, čepici, šálu či nákrčník. Malý batůžek na svačinu či náhradní věci. Možno také chránič páteře (páteřák).

Podsedák, nebo sedačku pro přepravu dítěte osobním automobilem.

Svačinu a teplý nápoj děti děti dostanou v pauze lyžařského výcviku.

Časová organizace:

odjezd od školy 12:00,

návrat kolem 17:00 ke škole.

Prosíme o uložení lyžařských bot do pevné tašky(ne igelitky-trhá se) nebo obalu na lyžáky a pevné sepnutí lyží a hůlek (možno páskami nebo do obalu na lyže).