MŠ - Doprava Zámeček

I v letošním školním roce 2020/2021 budeme pro děti ze ,,Zámečku“, které navštěvují naši MŠ zajišťovat ranní dopravu autobusem. Rodiče, zákonní zástupci, kterých se to týká obdrží od paní učitelky potřebné informace a přihlášku, kterou vyplní a následně odevzdají v MŠ.

Doprava by probíhala běžnou autobusovou linkou, každý den v týdnu (pondělí – pátek). Odjezd z autobusové zastávky ,,Zámeček“ by byl v 6:38 hod. Pedagogický doprovod dětí by si je od Vás přebíral osobně, nejpozději 5 minut před příjezdem autobusu. Cena dopravy se bude odvíjet podle aktuálních tarifů – v současnosti je zdarma. V případě změny bude vybírána záloha. O její výši budete s předstihem informováni. Na konci roku proběhne vyúčtování a zbylé peníze Vám budou navráceny.

Podmínkou dopravy dětí je jejich schopnost jet s doprovodem a poslouchat jeho pokyny. V opačném případě bychom dotyčné dítě přepravovat nemohli. Jedná se tu o jeho bezpečnost i bezpečnost ostatních přepravovaných dětí. Pedagogický doprovod zodpovídá pouze za děti, které budou včas a řádně předány zákonným zástupcem.

V případě dostatečného zájmu bude doprava zahájena od pondělí 14. 9. 2020.