MŠ - Vánoční besídky ve školce

Vánoční besídka u Berušek

Poslední školkový prosincový týden jsme si s dětmi zpestřili vánoční besídkou. V úterý 18. 12. 2018 se už všichni nemohli dočkat odpoledne.
Do naší Beruškové třídy jsme pozvali maminky, tatínky, babičky, dědečky i sourozence, abychom společně oslavili narození Ježíška.

Děti si přichystaly pásmo básniček, tanečků a písniček, které se naučily během školního roku. Celým programem besídky znělo spoustu vánočních koled, díky kterým jsme všichni pocítili atmosféru přicházejících Vánoc. Věříme, že se Vám naše besídka líbila a že jste s námi prožili příjemné předvánoční odpoledne.

Do nového roku 2019 Vám přejeme spoustu krásných zážitků s dětmi. A brzy na viděnou při některém z dalších setkání.

Blanka Matějková a Hana Brodinová

paní učitelky Berušek

Fotografie naleznete zde:

Vánoční besídka u Sluníček

Ve středu 19.12.2018 se v naší třídě Sluníček uskutečnila vánoční besídka pro rodiče. Již od samého rána se děti těšily na tento velký den, kdy budou moci ukázat svým rodičům, co se naučily na vánoční besídku. Nechyběly básničky, písničky a tanečky s vánoční tématikou. Na závěr svého vystoupení rozdaly děti svým rodičům dárečky, které pro ně vyrobily. Po té jsme šli společně odhalit tajemství, které se skrývalo pod vánočním stromečkem. Bylo tam plno krásných dárků. Děti se ihned společně s rodiči pustili do rozbalování dárečků, které vykouzlily nádherné úsměvy na jejich tvářičkách.

Děti si pohrály, pochutnali jsme si na cukrovíčku, které pro nás připravily maminky, příjemně jsme se naladili na vánoční atmosféru a všichni jsme domů odcházeli plni příjemných dojmů.

Paní učitelky Sluníček Alena a Monika

Fotografie naleznete zde: