Nový školní rok u Motýlků

Začal nový školní rok 2017/2018. Prázdniny rychle utekly a v pondělí 4. září se naše mateřská škola opět otevřela našim dětem. Pro někoho to byl běžný den, pro někoho velká událost. Někteří kluci a holčičky si vykračovali s veselou a už se těšili na své kamarády. Mnohé děti se do naší třídy Motýlků vrátily, ale zároveň k nám přišly děti nové. Také k nám přišla do třídy nová paní učitelka Hana Brodinová.

Motýlci si společně pohráli, a také si sdělili zážitky z prázdnin. Každý si hledal kamaráda, po kterém mu bylo nejvíce smutno, a také jsme se seznamovali s novými kamarády. Letos je nás ve třídě 17 a z toho je 11 předškoláků.

První dny v novém školním roce nám zpříjemnilo pěkné počasí a tak jsme chodili na procházky do přírody, poznávali jsme okolí školky a děti měly za úkol pozorně se dívat kolem sebe a upozorňovat ostatní na zajímavosti, které na procházkách vidí. Hráli jsme různé seznamovací hry, zpívali a hráli si.

První dny nového školního roku jsou tedy již minulostí. Naštěstí jsme ty usměvavé a natěšené tváře zachytili na fotografiích, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Paní učitelky Alena Prícká a Hana Brodinová

Fotografie naleznete zde.