Ve středu 10. května 2017 vyrazilo čtrnáct odvážných sportovců z naší školy do Lanškrouna na Přespolní běh v Kypuší.
Běžecké trasy pro jednotlivé kategorie byly náročné, ale zajímavé. Běhalo se lesem do kopce, z kopce, přes kořeny a příkopy… Konkurence mezi závodníky byla veliká.
Ze závodů jsme přivezli jednu bronzovou medaili v kategorii dívek 1. – 2. ročník.
Všem sportovcům patří velká pochvala za sportovní výkony, houževnatost a slušné chování. Sportu zdar!!!
Výsledková listina:
kategorie 1. – 2. třída chlapci
1 Šimon Suldovský H. Čermná
2 Adam Škrach Smetanova
3 Michal Richtr Dobrovského
4 Matěj Špatenka Dobrovského
5 Jakub Marek H. Čermná
6 Filip Resler Dobrovského
7 Matyáš Pokorný Smetanova
8 Patrik Filipi Smetanova
9 Jiří Lorenc Rudoltice
10 František Kuttich Smetanova
11 Tobiáš Topinka Dobrovského
12 Samuel Jarmer Smetanova
13 Jakub Arban Smetanova
14 Ondřej Ploc Rudoltice
15 Jan Bártl Rudoltice
16 David Kubíček Smetanova
17 Tadeáš Miškolci Dobrovského
18 Petr Jašniak Rudoltice
19 Tobias Hipský Jiráskova 140
kategorie 1. – 2. třída dívky
1 Naděžda Tlapáková H. Čermná
2 Sabina Šnýdrová Smetanova
3 Sofie Tejklová Rudoltice
4 Dominika Onufriová Rudoltice
5 Samanta Nagiová Rudoltice
6 Denisa Hamříková Smetanova
7 Bára Semerádová Dobrovského
8 Šarlota Nováková Rudoltice
9 Leona Gloserová Jiráskova 140
10 Magdaléna Nová Jiráskova 140
11 Eliška Kovářová Dobrovského
12 Zuzana Plocová Rudoltice
kategorie 3. – 4. třída chlapci
1 Adam Daniel Dobrovského
2 Adam Macháček H.Čermná
3 Martin Prokop Smetanova
4 Vojtěch Langšádl Rudoltice
5 Lukáš Valenta Dobrovského
6 David Křivka Dobrovského
7 Patrk Popelář Dobrovského
8 Kryštof Motyčka Rudoltice
9 Adam Mondek Jiráskova 140
10 Patrik Hruška Smetanova
11 David Novák Jiráskova 140
12 Josef Konečný Jiráskova 140
kategorie: 3. – 4. třída dívky
1 Viktorie Ela Matějková Smetanova
2 Eliška Marešová Dobrovského
3 Karolína Rubešová Dobrovského
4 Adéla Šilarová Rudoltice
5 Virginie Meister Rudoltice
6 Lucie Marešová Smetanova
7 Valerie Petíková Jiráskova 140
8 Sára Škrachová Jiráskova 140
Kategorie: 5. - 6. třída chlapci
1 Lukáš Mareš A.Jiráska
2 Tobias Tomeš H.Čermná
3 Petr Šípek Smetanova
4 Jakub Dušek Dobrovského
5 Vladimír Langšádl A.Jiráska
6 Josef Blažeňák Smetanova
7 Jonáš Topinka Dobrovského
8 Vojtěch Šilar Smetanova
9 Šimon Borovský Dobrovského
10 Viktor Borek H.Čermná
11 Vojtěch Čížek Smetanova
12 Václav Janda A.Jiráska
13 Marek Samek A.Jiráska
14 Jakub Tejkl A.Jiráska
15 Jakub Minář Rudoltice
16 Matěj Vávra Dobrovského
17 Tadeáš Šilar Dobrovského
18 Dominik Kalandra Smetanova
19 Matyáš Tejkl Smetanova
20 Jan Motl A.Jiráska
21 Petr Vlček Smetanova
22 Oliver Kučera Smetanova
23 Lukáš Seidl Jiráskova 140
24 Lukáš Urbánek A.Jiráska
25 Tomáš Dařílek A.Jiráska
26 Šimon Šebrle Jiráskova 140
Mgr. Lenka Havlenová
Fotografie zde
ZŠ: 465 324 724
ŠD: 737 173 966
MŠ (Berušky): 733 507 320
MŠ (Sluníčka):720 364 069
MŠ (Motýlci): 604 899 204
ŠJ: 607 215 427
ID schránky: vyp3ckk