Seznamovací výlet 2023

Seznamovací výlet

Ve středu 6. září 2023 pojedeme na výlet do Svitav k rybníku Rosnička.

Společný odchod od školy v 6:50 hodin na vlakové nádraží a odjezd do České Třebové v 7:20 hodin.

Pěšky půjdeme k rybníku Rosnička, kde nás čeká Sváťova zážitková cesta. Vyrazíme se skřítkem za dobrodružstvím. Čeká nás kouzelné putování s kuličkou, kdy budeme sbírat kresby do hrací karty. Za odměnu děti dostanou drobné dárky od městského informačního centra.

Zpět se vrátíme opět vlakem v 15:15 hodin.

Žáci budou potřebovat: 40 Kč k zakoupení herní kuličky, obyčejnou tužku, pohodlný batoh, sportovní oblečení a především vhodnou obuv, pláštěnku, pití, jídlo a kapesné.  V turistické chatě Plechárna budou mít možnost si zakoupit: pití, pizzu, hranolky, langoš, párek v rohlíku, hamburger, nanuky a další sladkosti, drobné upomínkové předměty. Bude také možnost si zde opéct u ohně nakrojený párek, který si děti donesou z domu.

Cena výletu: zahrnuje cestu vlakem (bude hrazeno z kulturních akcí). Oběd bude v tento den odhlášen.

Plakát zde.