SVĚTÝLKOVÁ CESTIČKA

Celé naše dopolední a odpolední "strašidelné řádění a vyrábění" vyvrcholilo naší již téměř tradiční "SVĚTÝLKOVOU CESTIČKOU." Vyrazili jsme na ni společně se všemi našimi strašidýlky, princeznami, kostlivci a dalšími pohádkovými bytostmi.

Cestičku jsme zahájili společnou písničkou o "Veverce čiperce." Děti dostaly od čarodějnice úkol, který musely na cestičce splnit, rozsvítili jsme lampionky a spolu s maminkami, tatínky, babičkami a dědečky jsme se všichni vypravili hledat světýlka. A nejenom ta, na cestičce na děti číhali malí duchové :-)

Na konci cestičky, když děti paní čarodějnici řekly správný počet duchů, které potkaly, dostaly od čarodějnice kouzelnou lineckou dýni či netopýrka. Tuto dobrotu nám upekla naše šikovná maminka Eva Klímková. Moc děkujeme!

Spokojení, posilnění a usměvaví jsme si nakonec zazpívali ještě jednu krásnou podzimní písničku, tentokrát o "ježcích" a s pomocí lampionků jsme se se svými blízkými vypravili domů do teplíčka.

Děkujeme všem za účast, jak na odpoledním vyrábění, tak na cestičce. V naší fotogalerii se můžete podívat, jak to vašim dětem slušelo a jak šťastné byly z celého dne a hlavně z přítomnosti rodičů.

Tešíme se na další akce naší školky. V nadcházejícím období budou umocněné přicházející vánoční atmosférou. Přijďte se na Vánoce těšit s námi!

Martina Větrová

vedoucí učitelka