VÁNOČNÍ KONCERT

Ve čtvrtek 13. prosince se opět v kostele sv. Petra a Pavla v Rudolticích uskutečnil Vánoční koncert dětí a žáků naší školy. Za hudebního doprovu paní učitelek Květoslavy Lidmilové, Blanky Matějkové a Moniky Mužíkové zazpívaly děti vánoční koledy a předvedly také pásmo básniček a tanečků se zimní tematikou. Věříme, že se všem návštěvníkům koncert líbil a odnesli si z něho příjemnou předvánoční náladu..

Děkuji všem účinkujícím za jejich vystoupení, paní učitelce Květoslavě Lidmilové za přípravu a organizaci akce a všem ostatním paním učitelkám za přípravu jednotlivých vystoupení. Děkuji panu Macháčkovi za možnost uskutečnit koncert v kostele a vedení obce Rudoltice za organizační i finanční podporu celé akce.

Děkuji také autorovi fotografii panu V. Provazníkovi

Všem přeji krásné Vánoce a pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019.

Pavel Dvořáček, ředitel školy

Fotografie z akce naleznete zde