Volby do školské rady

Vážení rodiče,

dne 2. 6. 2021, v době od 15:30 – 17:30h proběhnou ve škole řádné volby do školské rady.

Volit se budou 2 zástupci zákonných zástupců žáků (kandidátů z řad rodičů). Školská rada má funkční období 3 roky a má celkem 6 členů. (2 za zákonné zástupce nezletilých žáků ZŠ, 2 za pedagogické pracovníky ZŠ, 2 jmenované zřizovatelem)

Volební místnost se bude nacházet v přízemí školy, v učebně 4. tř. (vstup do šaten žáků).

Aby byly volby platné, musí se jich zúčastnit více, než polovina oprávněných voličů (za každého žáka školy může volit pouze jeden rodič - zákonný zástupce), proto Vás velmi prosím o Vaši účast. V případě, že se nebudete moci voleb zúčastnit, můžete svůj hlas předat v zalepené obálce s razítkem školy třídním učitelům v období od 31. 5. 2021 do doby konání voleb.

Do 17. 5. 2021 je možné podávat návrhy na kandidáty z řad zákonných zástupců žáků naší školy. Formuláře Vám zašleme po dětech nebo je naleznete na webu školy (www.zsrudoltice.cz) v sekci ŠKOLSKÁ RADA. Zde naleznete i aktuální Volební řád a jednací řád školské rady při ZŠ a MŠ Rudoltice. Návrhy na kandidáty lze poslat mailem (reditel@zsrudoltice.cz), předat v zalepené obálce třídním učitelkám nebo je vhodit do poštovní schránky na ZŠ (do 17. 5. 2021)

Děkuji!

Mgr. Pavel Dvořáček