ZŠ - Beseda s myslivcem

Dne 9.10. 2018 přijel za našimi žáky základní školy zástupce LČR pan René Kulhan, aby jim na OÚ v Rudolticích přiblížil koloběh života v lese. Donesl spoustu loveckých trofejí, kůží zvířat a preparátů ptactva. Velice žáky zaujal výr velký, především pro jeho velikost a barvu očí. Pan Kulhan žákům poskytl na profesionální úrovni přednášku o lesní zvěři, zdůraznil důležitou funkci myslivce. Měl připravené různé hry a soutěže. Nenásilnou formou hry se tak žáci dozvěděli mnoho informací nejen o lese. Pan Kulhan také ochotně a trpělivě odpovídal na všechny otázky žáků i pedagogů. Na závěr besedy předal dárky a pracovní listy, které donesl. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Kulhanovi nejen za dárky, ale především za jeho charismatický a profesionální projev.

uč. Květoslava Lidmilová

Fotografie z akce zde