ZŠ - Informace k domácí přípravě žáků - indiv.konzultace ve škole

Po dobu mimořádného uzavření školy z důvodu prevence před šířením koronaviru, budou žáci naší školy dostavat pokyny pro domácí přípravu od třídních učitelek formou elektronické komunikace (na maily zákonných zástupců).

Třídní učitelky budou touto formou, popř. telefonicky, komunikovat se zákonnými zástupci žáků také v případech, že bude potřeba sdělit důležité informace k výuce či organizaci vzdělávání.

Důležité informace budou také zveřejňovány na internetových stránkách školy.

replica handbags

Abychom pomohli s domácí přípravou žáků, proběhnou v příští týden  individuální konzultace k učivu pro zákonné zástupce žáků.

• STŘEDA  18. 3. 2020   15:00 - 17:00 hod     pro  2.třídu a 4.třídu
  • ČVRTEK  19. 3. 2020   15:00 - 17:00 hod     pro  1.třídu, 3.třídu a 5.třídu(+ konzultace AJpro 4.a 5.tř.)

Během konzultací budou přítomny třídní učitelky jednotlivých tříd.

Konzultace se týkají zákonných zástupců žáků, samotné žáky nám, prosím, do školy neposílejte!

V souvislosti s hygienickými požadavky, v rámci prevence šíření koronaviru, Vás žádáme o návštěvu školy pouze za předpokladu, že nejevíte příznaky virového onemocnění a nepřišli jste do kontaktu s osobou, která je v karanténě nebo u ní bylo diagnostikováno onemocnění COVID - 19.

Také bychom Vás chtěli požádat o informování vedení školy - telefonicky, mailem) v případě výskytu tohoto onemocnění ve vaší rodině v průběhu nejbližších 14 dnů od uzavření školy (od 11.3.2020)

Děkujeme za pochopení a za spolupráci!