ZŠ - organizace vzdělávání od 30. 11.2020

Vážení rodiče,

od pondělí 30. 11. 2020 zahajují prezenční vzdělávání vedle 1. a  2. ročníku také žáci 3. – 5. ročníku.

Organizace vzdělávání bude poněkud komplikovanější, neboť musíme splnit hygienické a organizační pokyny MŠMT, které nám dávají za povinnost zajistit homogenitu jednotlivých skupin (tříd) po celou dobu přítomnosti žáků ve škole.

To v praxi znamená, že se nemohou žáci z různých tříd potkávat ani během výuky, ani ve školní družině, šatně či školní jídelně. Hermes Replica Handbags

Protože jsme Vám a Vašim dětem chtěli maximálně vyjít vstříc, zejména v dostupnosti školní družiny, bude školní družina rozdělena na 5 skupin podle jednotlivých tříd. To se týká ranní i odpolední družiny. Z prostorových důvodů budou všechny třídy kromě 1. třídy (ta bude využívat zázemí 1.oddělení ŠD v podkroví školy) ve svých kmenových učebnách.

Prosíme o vyplnění formuláře s odchody ze školy po vyučování nebo ze školní družiny. Formulář naleznete zde - v papírové podobě si je můžete vyzvednout v poštovní schránce u prvního vchodu do ZŠ.

Také stravování ve školní jídelně bude zorganizováno tak, aby se třídy nepotkávaly a na obědy chodily postupně.

Drobné změny budou u některých tříd také v rozvrhu. Zejména z důvodu absence paní třídní učitelky ze 3. třídy.

Zájmové kroužky jsou až do odvolání zrušeny!

Podobně jako na jaře budou žáci do školy vstupovat 3 vchody. Vyzvedávání ze školní družiny bude přes telefony jednotlivých tříd u předního vstupu do školy.

Rozdělení šaten:

1.třída         lavičky u vchodu do šatny

2.třída         ve 2.třídě a na chodbě před třídou

(vstup vchodem pro zaměstnance)

3.třída         místnost nad schody – zadní vstup do školy

4.třída         šatna

5.třída         místnost za mříží – zadní vstup do školy

Rozvrhy jednotlivých tříd a doba odchodu do ŠJ po dobu platnosti aktuálních mimořádných opatření naleznete zde

Pitný režim  z hygienických důvodů nebude ve škole zajištěn, žáci si nosí vlastní pití.

Po celou dobu pobytu žáků ve škole je povinnost nosit roušky. to platí i při pohybu v areálu školy i mimo něj.

Na den si žáci do školy přinesou min. 3 čisté roušky + igelitový sáček

Na pondělí 30. 11. 2020 budou mít všichni žáci automaticky objednané obědy. Pokud oběd nebudete chtít, musíte ho odhlásit.