ZŠ - Plavecký výcvik

Od pátku 4. 1. 2019 bude zahájen plavecký výcvik pro žáky ZŠ a předškoláky z MŠ.

Termíny jednotlivých výcviků:

pátek 4. 1.

pátek 11. 1.

pátek 18. 1.

pátek 15. 2.

pátek 22. 2.

pátek   1. 3.

pátek   8. 3.

pátek   15. 3.

ÚTERÝ 19. 3.  (náhrada za lyžařský kurz, který proběhne v týdnu od 21. do 25. 1.2019)

pátek   22. 3.

Doprava -                                        společně autobusem

Odjezd od školy -            7:30 hod

v 7:15 hod bude autobus nabírat děti a žáky na Zámečku

(v autobuse bude přítomen pedagog školy)

Návrat zpět (ke škole) - kolem 11. hod

Plavecký výcvik probíhá v Krytém plaveckém bazénu v České Třebové a je veden instruktory plavecké školy. Případná sleva z ceny plaveckého výcviku nastává až po pěti po sobě jdoucích neúčastí dítěte (doložené zdravotní důvody).

Před začátkem výcviku je nutné vyplnit a třídním učitelkám doručit čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte:

Upravené rozvrhy naleznete v sekci TŘÍDY - ROZVRHY