ZŠ-Prev. opatřeních školy proti COVIDu-19

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci budou roušky povinné od 10.9. uvnitř budov v celé České republice.

V souvislosti s touto situací bude od zítřka 10.9. zavedeno v naší škole nošení roušek ve všech společných prostorách (šatna, chodby, toalety,...). Ve třídách a venku nebude nošení roušek pro žáky zatím povinné - pokud nestanoví MZ ČR, popř MŠMT ČR jinak.

Prosím rodiče našich žáků, aby je již od zítřka vybavili dvěma rouškami (jedna v sáčku). Roušky si žáci nasadí při vstupu do školy.

Pohyb cizích osob (včetně zákonných zástupců žáků) po škole nebude povolen.

V mimořádných případech, kdy bude potřeba do budovy vstoupit je možné to učinit pouze v roušce a po použití desinfekce u vstupu.

Komunikaci s učiteli a vychovateli školy řešte, prosím,  pokud je to možné, telefonicky nebo mailem. Hermes Replica Handbags

Čekáme na pokyny z MŠMT ohledně dalších možných opatření. O novinkách Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení!