ZŠ-změny od 17.5.2021

Od pondělí 17.5.2021 dochází k dalšímu rozvolňování opatření na základních školách, které se týkají také provozu naší školy.

Od tohoto dne bude možné spojovat skupiny a třídy, což nám umožní vzdělávat podle původního rozvrhu z doby před mimořádnými opatřeními (ze září 2020).

Školní družina bude opět přístupna i žákům z vyšších ročníků, dle přihlášek ze září.

Ranní družina bude pouze jedna pro všechny přihlášené žáky - ŠD v podkroví školy

Odpolední družina - 2 oddělení

1.oddělení - 1. -3. tř. (dívky) - v podkroví školy

2. oddělení -3.tř. (chlapci) - 5.tř. - učebna 4.tř. v přízemí u šaten

Provoz ŠD bude od 6:30 do 16:00 h (každé pondělí se bude testovat - ŠD otevřena pouze do 7:20)

NUTNÉ! - bude potřeba znovu přinést vyplněné formuláře (snad už naposledy...) s odchody dětí ze školy, dle aktuálního rozvrhu a činnosti ŠD. Formuláře održí děti v pátek ve škole, budou i na webu školy.

Ve čtvrtek podvečer, po naší provozní poradě, naleznete na našich stránkách podrobnější informace k organizaci. Děti je v pátek dostanou také v papírové podobě domů.

Činnost kroužků zatím není jasná.

I nadále budou zřejmě platit opatření týkající se ochrany úst v budově školy (roušky) a zvýšená hygienická opatření (časté úklidy, mití rukou, větrání, častější pobyt venku,...)

Na pokyny ke stravování a jeho organizaci čekáme.

Pokyn MŠMT ZDE